سایت های شبکه اجتماعی یکی از پر طرفدار ترین وب سایت ها ، هستند فیسبوک دلیلی بر این مدعاست. کاربران تمایل دارند تا در وب سایت شبکه های اجتماعی با هم ارتباط برقرار کنند و با یکدیگر به چت و گفتگو بپردازند.

طراحی سایت شبکه های اجتماعی
درطراحی وب سایت شبکه های اجتماعی می توان امکان ایجاد پروفایل اختصاصی را با سطح دسترسی دلخواه قرار داد .کاربران می توانند با ایجاد پروفایل و نوشتن علایق خود دوستانی را بیابند و با اشتراک گذاری فایل با دوستان از طریق وب سایت شبکه های اجتماعی، خبر رسانی کرده و یا شغلی را برای خود پیدا کنند.به همین جهت طراحی وب سایت شبکه های اجتماعی بسیار کاربردی است.
اگر قصد نظر سنجی و یا همه پرسی های وسیعی را دارید می توانید با طراحی وب سایت شبکه های اجتماعی و به کار گیری افزونه های مناسب، با کمترین هزینه ای نظر سنجی را انجام دهید و کار شمارش آرا و اعلام نتایج را به شمارشگر سایت بسپارید.
با اینکه طراحی شبکه های اجتماعی از اهمیت زیادی برخوردار است ولی آنچه کاربران را جذب می کند و برای همیشه به عنوان کاربر فعال نگاه می دارد ، محتوای شبکه های اجتماعی است. با بهینه سازی و سئو مناسب و مداوم می توانید نظر مخاطب را جلب کنید و برای مدت های زیادی کاربران را به فعالیت در سایت تشویق کنید.امکاناتی که به جذب مخاطب در سایت شبکه های اجتماعی کمک می کند عبارتند از :
امکان چت صوتی و چت آنلاین
امکان استفاده از وب کم  برای کاربران سایت شبکه های اجتماعی و ارسال تصاویر با وب کم به مخاطب خاص .
امکان تبلیغات برای کاربران با توجه به سن و یا جنس
امکان ایجاد محدودیت برای کاربران متخلف که نظم سایت را بر هم می زنند.
امکان گرفتن اطلاعات بیشتر از کاربران.

بیشتر در سایت کیاوب بخوانید :
طراحی سایت ارزان
طراحی سایت مهد کودک
روش های کسب درآمد از وب سایت

طراحی سایت شبکه های اجتماعی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *