برخی از وبمسترها می خواهند در زمان بسیار کوتاهی وب سایت خود را به رتبه های بالای موتورهای جستجو برسانند به همین دلیل از هر طریقی برای رسیدن به اهداف خود استفاده می کنند. تکنیک سئو کلاه سیاه، استفاده از اصولی غیر اخلاقی برای دور زدن ربات های خزنده گوگل است.

سئو کلاه سیاه Black Hat SEO
استفاده از تکنیک های کلاه سیاه، به زودی شناخته خواهد شد و سایت را با جریمه های طولانی مواجه می کند و در برخی از موارد به حذف دائم وب سایت از لیست موتورهای جستجو خواهد انجامید.
سئو سیاه کار با استفاده از حفره های امنیتی و با فریب موتورهای جستجو اقدام به بالا بردن رتبه سایت در کوتاه مدت می کند. این کار تقلب محسوب شده و از راه های غیر اخلاقی می باشد.
خرید بک لینک های زیاد و اشتباه، لینک دادن به صفحات بی ربط، ایجاد صفحات واسطه که کاربر را ناخواسته به صفحه ای دیگر هدایت می کند، همگی از تکنیک های سئو کلاه سیاه می باشد که به زودی شناخته شده و موجب سقوط رتبه سایت می شود.
استفاده بسیار زیاد از کلمات کلیدی نه تنها موجب دیده شدن توسط کاربران نمی شود بلکه سایت به عنوان متقلب شناخته می شود. اکثر افرادی که می خواهند از وب سایت، خیلی سریع به پول برسند از تکنیک سئو کلاه سیاه استفاده می کنند.
هرزنامه ها همگی از این تکنیک استفاده کرده و در مدت کوتاهی آمار بازدید بالایی می گیرند در حالیکه به زودی توسط موتورهای جستجو شناسایی و برای همیشه از لیست جستجو حذف خواهند شد.
مراقب باشید با به کارگیری این تکنیک های غیر قانونی و غیر اخلاقی، سایت خود را با خطر پنالتی شدن مواجه نکنید. شاید در ابتدا این تکنیک ها سبب بازدید بیشتر شود ولی در نهایت سایت را به نابودی می کشاند.

همچنین در کیاوب بخوانید :
طراحی سایت مهد کودک
روش های کسب درآمد از وب سایت
بهینه سازی موتور جستجو (سئو SEO)

سئو کلاه سیاه Black Hat SEO
دسته بندی شده در:                    

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *