بهینه سازی وب ، اصول زیادی وجود دارد که موجب می شود تا یک وب سایت طراحی خوبی داشته باشد. بهترین طراحی ها و بهترین سایت ها، لازم است تا در اینترنت شناسایی شود در غیر این صورت سایت بازدیدی نخواهد داشت. بهینه سازی وب راهی است که می تواند سایت را به درستی در اینترنت معرفی کند و از این طریق بازدید به دست آورد. بدون بازدید کننده وجود سایت بی معنی خواهد بود و محکوم به فنا می شود.

بهینه سازی وب چیست؟
ربات های گوگل  با شناسایی کدهای صفحات وب، آن را در معرض دید کاربران قرار خواهند داد. بهینه سازی وب در اصطلاح همان سئو سایت بوده که تاثیر بسیار زیادی در بازدید سایت دارد.علاوه بر شناسایی ربات های جستوگر، صفحات وب می بایست از جذابیت زیادی برای کاربران برخوردار باشند زیرا در نهایت محتوای سایت برای انتقال پیامی به کاربران طراحی می شود عدم جذابیت سایت باعث می شود تا کاربران به سرعت از وب سایت خارج شوند.
بهینه سازی وب، امری تخصصی است که توسط افراد حرفه ای انجام می شود. طراحی وب  و بهینه سازی وب، دو رکن اساسی هستند که بدون آنها سایت با شکست مواجه می شود.لازم به ذکر است که برخی بر این باورند تا با یک بار بهینه سازی سایت برای همیشه سایت را در رتبه بالای موتورهای جستجو ببینند این تفکر نادرستی است. نگهداری و بهینه سازی وب، موضوعی است که به طور دائم و برای همیشه ادامه خواهد داشت. بهترین وب سایت ها با بیشترین آمار بازدید، چنانچه به طور مرتب بهینه سازی نشوند، کاربران خود را از دست خواهند داد کاربرانی که جذب وب سایتی شده انتظار خلاقیت و نوآوری و مطالب جدید را دارند . آمار بازدید کنندگان می تواند در نهایت منجر به فروش بیشتر کالای خاص و یا استقبال از خدمات مورد نظر شود و در تبلیغات تاثیر زیادی دارد.

همچنین در سایت کیاوب بخوانید :
چگونه در صفحه اول گوگل باشیم
بهینه سازی موتور جستجو (سئو SEO)
استراتژی SEO

ابزار گوگل : گوگل وب مستر

بهینه سازی وب چیست؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *