کاربر پسند بودن یک وب سایت در موفقیت آن نقشی اساسی دارد. با طراحی وب سایت ، می توان با جذب کاربران و تشویق به ماندن در سایت، آمار بازدید را بالا برد. این آرزوی هر وبمستری است که سایت موفقی با بازدیدکننده های زیاد داشته باشد.بازدید کننده ها می توانند تبدیل به مشتریان کالا و یا خدمات شما شوند .در الگوریتم های جدید موتورهای جستجو به رفتار کاربران و زمان ماندن در یک سایت توجه ویژه ای شده است.برای داشتن یک وب سایت موفق به این موارد توجه کنید:

لوگوی جذاب

یکی از مهم ترین مواردی که در موفقیت سایت نقش دارد لوگوی مناسب است.لوگو می بایست معرف کسب و کار و یا خدمات شما باشد.بعدها کاربران شما را با این لوگو خواهند شناخت. ضروری است تا لوگوی طراحی شده ،دارای معنایی خاص و در راستای فعالیت های وب سایت باشد.

طراحی وب

برای کاربری که وارد سایت می شود شکل ظاهری وب بسیار اهمیت دارد.اگر شکل ظاهری وب سایت ،خسته کننده ،تکراری و ناموزون باشد،نمی تواند کاربر را به ماندن در سایت تشویق کند.در این صورت کاربر حتی محتوای وب سایت را نمی خواند و به سایت دیگری می رود.طراحی وب سایت یکی از مهم ترین ویژگی ها در موفقیت کسب و کار شماست.

 وب سایت موفق

نگهداری و بهینه سازی وب

سئو و بهینه سازی،همان چیزی است که وب سایت را با موفقیت روبرو می کند.ربات های خزنده موتورهای جستجو بر اساس معیارهایی سایت را طبقه بندی می کنند .یک وب سایت موفق می تواند با رعایت اصولی کاربردی بهینه سازی وب  و سئو را به درستی انجام دهد.

محتوای کاربر پسند

وب سایتی موفق است که بتواند با محتوای مناسب کاربران را در سایت نگهدارد و این کاری است که یک محتوای بکر و خلاقانه می تواند انجام دهد.محتوای مناسب می تواند در بهبود رتبه سایت و بهینه سازی وب نیز بسیار موثر باشد.

همچنین در کیاوب بخوانید :

محبوبیت یک سایت در وب

۱۰ روش برای انفجار وب سایت

افزایش آمار بازدید و بیننده سایت

منبع خارجی :

How to create a successful website that keeps customers returning

ویژگی های یک وبسایت موفق
دسته بندی شده در:                            

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *