برنامه teamviewer یک برنامه دسترسی از راه دور می باشد با استفاده از این برنامه و از طریق اینترنت (یا شبکه داخلی) میتوان به یک کامپیوتر دسترسی ایجاد نمود.این برنامه در اینترنت های با  سرعت کم هم قابل استفاده می باشد. مزیت دیگر این برنامه آن است که برای استفاده (غیر تجاری) کاملا رایگان می باشد و حتی نیاز به IP اختصاصی ندارد.

به عبارت دیگر با استفاده از این برنامه میتوانید به دیگران اجازه بدهید وارد کامپیوتر شما شده و کار های مختلف را انجام بدهند! البته شما ناظر بر این کارها خواهید بود و هر وقت لازم بدانید میتوانید ارتباط را قطع نمایید.

teamviewer را از کجا داملود کنیم؟ برای دانلود این برنامه میتوانید اینجا کلیک نمایید.
بعد از دریافت و اجرای فایل تصویر زیر ظاهر میشود

teamviewer install

میتوانید گزینه Install را انتخاب و برنامه را نصب کنید یا حتی بدون نصب و با انتخاب گزینه RUN  را انتخاب و برنامه را اجرا نمایید. بعد از انتخاب گزینه مورد نظر بر روی Next کلیک نمایید تا تصویر زیر ظاهر شود :
teamviewer install

گزینه I accept … را فعال کنید (تیک داشته باشد)  و برروی next کلیک نمایید تا تصویر زیر ظاهر شود:
teamviewer install

در سمت چپ این پنجره ۲ کادر Your ID و Password هست، مقادیر موجود در این کادر را باید به کسی که میخواهید به کامپیوتر شما دسترسی داشته باشد بدهید .

بعد از برقرار شدن ارتباط پنجره ای مانند شکل زیر ظاهر میشود در این زمان ارتباط برقرار شده و فرد مورد نظر به کامپیوتر شما دسترسی دارد و میتواند کارهای مورد نظر شما را در کامپیوتر شما انجام بدهد. هر زمان لازم دانستید میتوانید با کلیک بر روی علامت ضریدر ارتباط را قطع نمایید.

teamviewer install

راهنمای teamviewer
دسته بندی شده در:                    

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *